Úvod » Sezóna 2014/2015 » Mladší žiaci

Šoka Lukáš     (so)

Šutta Samuel     (so)(so)

Somorovský Ondrej     (so)(so)

Pri pohľade na výsledok by asi každý povedal, že paráda. Ale z môjho pohľadu to moc vydarené nebolo. Treba zdôrazniť, že súper v takejto zostave minimálne túto sezónu nemá čo tejto súťaži dať. Takéto zápasy nemôžu nič pozitívne priniesť samotným chlapcom. No  to už nie je naša starosť a tak prejdem k nášmu mužstvu.

Prvý polčas veľmi slabý. Napriek 8-mym streleným gólom sme nič futbalové nepredviedli. Obrovský problém so spracovaním lôpt, uvolnením s loptou i bez lopty. Veľmi slabé prevedenie štandartiek, hlavne od súhry Viktora a Ondríka. Súvislé kombinácie by som napočítal na prstoch jednej ruky. Finálne prihrávky sme s pravidelnosťou odovzdávali na kopačky súpera. Prečo? Jednoduchá odpoveď. S hlavou dolu tažko nájsť spoluhráča na zakončenie...

Druhý polčas sa to mierne zlepšilo. Lopta sa začala posúvať z kopačiek rýchlejšie. Pred gólovými prihrávkami sme sa už pozreli, kde nám nabieha voľný spoluhráč. Tým prišlo i viac šancí, gólov a samozrejme i nespočetne zahodených šancí. No nemôžme premieňať všetko, takže to k tomu patrí.

Hodnotenie hráčov bez známok, nakoľko súper poskladaný hlavne z chlapcov prípravky nás nemohol vôbec preveriť.

"Robko" - "zapotil" sa pri dvoch strelách súpera, po rozohratí po inkasovaných góloch, od polovice ihriska

Ondrík - Určite lepšie ako naposledy. Vyskúšal si všetky posty. Chýbal pokus skúsiť si obísť protihráča.

Žindy - posunul som ho vyššie, do zálohy k hajnasovi. Občas si zavadzali. Trošku viac pokoja v zakončení a rýchlejšia práca s loptou.

Samko - prvý polčas mal trochu zviazané nohy /ale to skoro všetci/. V druhom, hlavne po vysunutí na ľavé krídlo, potiahol množstvo útokov a pripravil šancí na niekoľko zápasov. Snáď si to naši klasický hroťáci okukali.

Toky  - podobne ako v Juri si s loptou moc nepotykal. No bojoval a verím, že tú ľahkosť z Báhoňa si už najbližšie pribalí so sebou;-)

Hajnas - snáď ako jediný sa v súbojoch "śmýkal" po zadku. Pekné momenty striedal so slabšími, hlavne keď držal loptu dlhšie ako si situácia žiadala. Ako som spomínal, po novovom rozostavení, si so Žindym trochu zavadzali, hrali blízko seba a tým pádom bol stred prehustený. Navyše keď súperovi hráči sa pohybovali prakticky iba  v strede.

Luky - ako Samko. prvý polčas mal trochu zviazané nohy a s Maťkom si zavadzali. V druhom ťahal útoky, prihrával... Chýbal dôraz v zakončení, pretože sa dostal do viacerých gólových príležitostí. Som rád, že sa aj dlhšie pohral s loptou, aby si dvihol aj sebavedomie.

Sanťo - určiete veľké zlepšenie oproti poslednému zápasu, i keď na kontakte s loptou musíme popracovať. Výkon zlepšoval, čo malo za následok monožstvo pripravených šancí. Škoda, že i pozahadzovaných. A že išlo o tutovky, vie určite i on sám ;-)

Maťko - práca s loptou, kombinácia..to ešte musíme zlepšovať. Ale ako "žolík" ukázal, že čuch na góly má. ako sa povie - v správnom čase na pravom mieste:-)

Aďa - tento zápas dostala väčší priestor. S takýmto súperom si mohla s chuti zahrať. Chýba pokoj preniesť si veci z tréningu do zápasu.

Celkovo  - zlepšenie oproti poslednému zápasu vo Sv. Juri prišlo len v druhom polčase.

23.09.2014,  (O) 17:00,  (#) polojasno