3. kolo_MŽ_ŠK Šenkvice - Dunajská Lužná

striedajúci: Suchanský Alexej, Setnický Adrián, Bohuš Patrik

Bariny Matúš     (so)(so)

Šutta Samuel     (so)

Na rozdiel od prvého kola sme sa na ihrisku spočiatku hľadali. Poniektorí akoby neboli ani prítomní na zápase. No postupne sa to vylepšilo a boli i pohľadné veci. Strelecky sa blysol opäť Matúško Bariny, ktorý predviedol počas zápasu veĺmi pekný výkon. Potiahli aj stredoví hráči /hajnas, Samo a Toky/. Dorotka sa celý zápas hľadala, no celkovo to zvládla. Michal, na to že to bol s chlapcami prvý zápas, tak dobre. Dôležité, že bolo chcenie. Maťko Poláček sa rozbiehal veľmi ťažko, no po dohovore sa prebral a pokiaľ sily stačili, tak hýril aktivitou, čoho výsledkom bol i prvý gól. Aďo to samé ako Maťo, no chcelo by to ešte viac sa zapájať i do útočnej fázy. Láďo v útoku sa trápil. Možno to bolo spôsobené chorobou, ktorá ho sprevádzala v priebehu týždňa. Musí sa viac pobiť o loptu, nakoľko tam bolo veľmi veľa stratených a neprykrytých lôpt. Navyše stále pretrváva nesprávny výber miesta. V bráne bola istota, veľmi pekný výkon, až na čítanie hry. Tam dlhodobo pretrváva vlastná neistota a komunikácia s obranou.

Chlapci si víťazstvo zaslúžili, ja i všetci ostatní im ho prajeme, no zlepšovať sa máme ešte veľa.

30.08.2015,  (O) 15:00  (#) slnečno