6. kolo_MŽ_ŠK Vrakuňa BA - ŠK Šenkvice

striedajúci: Setnický Adrián

Hájnik Patrik     (so)(so)

Bariny Matúš     (so)

Na zápas sme vycestovali veľmi oklieštený, nakoľko nás postihla maródka a zranenia. V priebehu zápasu sa dokonca zranila Dodka a dohrala so sebazaprením, keď bola výrazne limitovaná pri behu. Vzhľadom na to sme odohrali slušné stretnutie. Terén bol veľmi náročný, tvrdý, hrboľatý. Zo začiatku pôsobili poniektorí, že nevedia kde sa nachádzajú. pohybovali sa úplne mimo svojich priestorov a do súbojov, behov musia byť poháňaní z lavičky, čo je viac ako zlé. Treba byť v zápase už od rozcvičky. Vieme, kde každého tlačí päta, tak treba makať na tréningoch a ukázať to v zápase.

V zápase sme boli futbalovejší, ale nie tak ako vieme. Súper mal vo svojom rade tiež šikovných chlapcov, ale hlavne išli do súbojov priamo, rýchlo a razantne. A to všetko v rámci slušnosti. A v tom u nás poniektorí veĺmi zaostávajú. Pri prvom góle Martin odtiahne nohu, keď má loptu prakticky na kopačke a dovolí súperovi pretlačiť loptu... Lukáš sa pri každom bránení otáča súperovi chrbtom... Martin sa k nemu potom pridá... Začali sme aktívne, len sme nedotiahl akciiu do gĺu. Súper sa zameriaval skôr na brejky. Po inaksovanom gíle sme si vypracoavli aj tutovky, no zahodili postupne Luky a Toky nastrelil dokonca brvno. V závere polčasu, po rošádach v zostave, sme po nádhernej kombinácii vyšachovali súpera a Matúško vyrovnával prakticky do prázdnej brány po v´bornej Hajňasovej prihrávke. v druhom polčase už tempo upadávalo, dochádali sily. na začiatku po krásnom voleje hajňasa sa lopta odrazila od tyče a prekvapila dobiehajúceho Matúška, ktorý loptu nedopravil do siete ani z pár centimetrov :) Súper hrozil štandartkami. 4 minúty pred koncom si pekne zbehol hajňas, uličkou mu Toky úžasne naservíroval loptu a špicom k tyčke sme sa ujali vedenia. Minútu pred koncom sme vyviedli loptu až k rohovej zástavke, kde sme pekne kombonovali, no nepochopiteľne sa martin zbavil lopty, ktorá putovala presne na kopačku súpera. nasledovala okamžiete dlhá lopta, keďže domáci už riskovali a moc sa nesťahovali, taktický faul v strede ihriska a štandartku domáci využili, keď lopta peletčela cez všetkých hráčov. Chlapci ostali zamrznutí, sklamaní, no nabádal som ich k poslednému útoku. Patrik Dvorák sa zbavil dvoch hráčov v strede ihriska, poslal loptu na Matúška, ktorý pekne narazil Samkovi. Ten nebojácne prenikol do pokutového územia a súper s problémami odvrátil na roh. Tam zobral hajňas všetku zodpovednosť na seba, uvoľnil sa v pohode cez brániaceho hráča, loptu si posunul bližšie k bráne a tvrdou strelou pozdĺž celého pokutového územia trafil na milimeter presne, keď sa lopta od tyčky odrazli do siete. Pre chalpcov nádherný záver, no zbytočne sme sa do neho dostali. Toto musíme odstrániť.

20.09.2015,  (O) 11:00  (#) jasno