striedajúci: Kubišta Ladislav, Polakovič Luká, Setnický Adrián

Góly:

Šutta Samuel     (so)

Hodnotenie:

Dva rozdielne polčasy. S vetrom a proti vetru. vednia sme sa ujali pár sekúnd po úvodnom hvizde. Vytvorili sme si i ďalšie príležitosti na skórovanie, no nepreenili. Štandartné situácie sme tiež všetky zakončili, čo je určite pozitívny signál. Len chýbala väčšia razancia strely. Súper hrozil, na ihrisku kombinačne prevyšoval naše mužstvo. No do prestávky sanám úspešne darilo eliminovať náznaky jeho šancí. Po prestávke hostia akoby ešte zvýšili obrátky, prihrávky, pohyb i bez lopty. Podali veľmi pekný výkon a zaslúžene otočili zápas. U nás sa chlapcom nedá vyčítať, že by nechceli, no boli sme už všade o krok pozadu. A hlavne nemáme tak vyvážené mužstvo ako hostia.

Nevadí, ide sa ďalej. Treba sa poučiť a trénovať. Treba viac prihávok, ochoty si vypýtať loptu od viacerých, nielen stále len 3-4 hráčov. Tí následne chcú zobrať zodpovednosť na seba a riešia to potom až moc individuálne a vybýjajú baterky.

Počet hráčov: 8+1 , ihrisko po 16ky, 2x30 min.

13.09.2015,  (O) 14:30  (#) slnečno