8. kolo_MŽ_FKP Dúbravka BA - ŠK Šenkvice

Tokár Matúš, Dvorák Patrik, Poláček Martin

Šoka Lukáš, Hájnik Patrik "K", Šutta Samuel

Bariny Matúš, Baxa Michal

striedajúci: Setnický Adrián, Juranová Dorotka, Suchanský Alexej, Kubišta Ladislav, Korič

I napriek tomu, že sme nepodali výkon, na aký máme, tak je výsledok dosť krutý. Súperova hra postavená na dvoch dlháňov postačovala, aby sa domáci presadili gólovo. Že prehráme hlavičkový súboj so súperom, ktorý je o dve hlavy vyšší je prirodzené, ale že sa "pokakáme" a ani trochu snahy nevyvinieme, aby sme mu to aspoň trošičku sťažili, je už len a len naša chyba. No hlavným kameňom úrazu sú výkony samotných hráčov. Vyzdvihnem nasadenie a bojovnosť Paťovcov, Samča a brankára. Chcenie bolo i u Tokyho, Lukyho, Dorotky, Michala, no nevytvorili nič čím by súpera zaskočili. Hlavne to pociťujeme, keď to je u prvých dvoch menovaných, že nepotiahnu ofenzívu. Michal skúšal dva posty, pričom v útoku bol neškodný, tak v zadných radoch podal výborný výkon. Rozhodne na viac majú Maťko Poláček, u ktorého chýba celozápasové sústredenie. Matúško Bariny bol tiež zakríknutý a svoju pravú futbalovú tvár ukázal až ku koncu zápasu. Tam už pôsobil suverénne na lopte. No a posledne menovaní štorlístok - Korič, Láďo, Alex a Aďo -  prakticky neexistoval. U Maťa chýba dlhodobo prenieť nasadenie z tréningov do zápasov. Láďo, Alex a Aďo musia v prvom rade zlepšiť a to výrazne, nasadenie v tréningoch. V zápase sú neviditeľní....proste krokom sa hrať nedá. Mám pocit akoby ani hlavami neboli na zápase... hráme akoby oslabovku a mužstvo to pociťuje.

03.10.2015,  (O) 11:45  (#) jasno