Král Róbert, Kubišta Ladislav

striedajúci: Setnický Adrián, Korič, Bariny Matúš, Dominika, Juranová Dorotka

Góly:

Hodnotenie:

V strede týždňa k nám zavítal súper, s ktorým sme odohrali premiérový zápas v 2.lige. Rovnaké zostalo iba skóre v počte strelených gólov domácich tímov. Kým v Petržalke sme vyhrali 1-0, teraz nám to súper vrátil aj s úrokami. Ale treba dodať, že sa tu predstavilo iné mužstvo. Z jesene zostalo 5 hráčov a 10 nových... fyzicky aj technicky zdatných. Chlapci, ktorí hrávali 1.ligu v Karlovke... Mužstvo ťahajúce sériu 11 vyhratých zápasov v rade...

Po poslednom víťaznom zápase s tabuľkovo druhou Dúbravkou sme si ymsleli, že to ôjde asi samo. A začali sme veľmi vlažne, nodôsledne a nechávali sme obrovské množstvo voľného priestoru. A trest nenechal na seba dlho čakať. Už v 2. minúte sme inkasovali, keď sa Toky vôbec nesťahoval, nastalo prečíslenie a gól. Obrovská Matúšova laxnosť v obranných povinnostiach, ktoré si prenáša už z predchádzajúcich zápasov. Po zvýšení hlasu sme aspoň začali bojovať, i keď to trvalo aspoň desať minút. A to s takýmto súperom je viac ako veľa. Zaostávali sme v pokrývaní hráčov, v osobných súbojoch a občas sme pôsobili veľmi chaoticky. Od polovice polčasu sme sa začali osmelovať a skúšali využívať Tokyho rýchlosť po pravej strane. Dokázali sme si prirpaviť sme i nejakú gólovú príležitosť, no bez razantnejšieho zakončenia. druhý gól sme inkasovali z pokutového kopu po Dvorákovej ruke. To sa stáva, keď sa drie a bojuje o každú loptu.

Druhý polčas sme sa osmelili viac, no nedotiahli sľubné kombinácie. Po treťom góle, keď Maťovi svietilo slnko a strelu nevidel, sme sa rosypali. Teda na pár výnimiek, ktorí to ťahajú prakticky celú súťaž. A to je málo...

Súper vyhral zaslúžene, no myslím, že sme až tak nesklamamli. Bola tam bojovnosť u všetkých. Nedarilo sa vôbec žolíkovi a druhý polčas po treťom góle sklonil hlavu i Maťo Poláček... Keď sa chceme posúvať, tak musíme začať na tréningoch makať !

Počet hráčov: 8+1 , ihrisko po 16ky, 2x30 min.

11.05.2016,  (O) 15:45  (#) slnečno